NAUJIENOS

Esame Kauno Pramonės, Prekybos ir Amatų Rūmų narys.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai – nevyriausybinė, pelno nesiekianti, verslo savivaldą puoselėjanti ir verslo informacines – konsultacines paslaugas M2040-656 teikianti, 85 metų istoriją turinti organizacija.

Ji atstovauja bendriesiems verslo interesams, Cisco 642-104 gina narių interesus, plėtoja paslaugas verslui, vykdo valstybės deleguotąsias funkcijas. Šiuo metu Kauno prekybos, pramones ir amatų rūmų bendruomenė vienija beveik 300 narių. Kuo stipresnė bendruomenė, tuo stipresnė rūmų įtaka atstovaujant bendriesiems verslo interesams.

Džiaugiamės tapę Kauno PPAR nariais.Tikimės naudingo abipusio bendradarbiavimo. Esame įmonė investuojanti į ilgalaikius darbo rezultatatus. Atsakingai žiūrime į verslo galimybes ir stengiamės sėkmingai jas išnaudoti. Tapę rūmų nariais turime galimybę 640-822 certification platesnėms klientų paieškoms M2040-723Lietuvoje ir užsienyje.

Mums suteikiama papildoma galimybė informuoti apie savo gaminamą produkciją platesnį vartotojų ratą.Dalyvauti Kauno PPAR organizuojamose verslo misijose ne tik ES, bet ir kitose kaimyninėse šalyse.

 

PARTNERIAI

 

1

Rask mus Facebook'e